неделя, 29 ноември 2015 г.

Чаша чай и победа за Партизан като гост след 2 месеца

Партизан се добра до победа с 1:0 в гостуването си на Спартак в Суботица. Единственият гол в мача реализира звездата на "Парния валяк" Андрия Живкович от пряк свободен удар в 51-ата минута. Иван Бандаловски записа цял мач, а Валери Божинов също бе сред титулярите, но отстъпи мястото си на Иван Шапонич в 75-ата минута, без да се запомни с нещо особено.

Така в последния мач от 19-ия кръг "черно-белите" записаха първи успех като гост от два месеца, оставайки на 21 точки от лидера Цървена звезда. Спартак продължава да е на последното 16-о място.
Kome bude hladno na Spartak – Partizan…
Студеното и облачно време в Суботица провокира домакините да направят добър жест към зрителите на Градския стадион. В борбата със студа беше раздавана по чаша чай. След последния съдийски сигнал стана ясно, че само това ще сгрее местните в битката с "гробарите".