петък, 20 октомври 2017 г.

В Елбасан се викало УЧК и Косово е сърцето на Албания

Футболистите на Партизан не успяха да победят отбора на Скендербег в горещо гостуване в Елбасан (0:0). Мачът беше остър, а също така беше и по трибуните.

Около 7000 домакински привърженици на няколко пъти викаха "УЧК", а често можеше да се чуе и песента "Косово е сърцето на Албания" и "Къде ви е Косово".

През второто полувреме домакинските запалянковци се фокусираха върху футбола и случващото се на терена и престанаха с обидите. По време на този мач Партизан беше охраняван и от снайперисти.

"Черно-белите" бяха близо до победата, но Сума в 89-ата минута от изгодна ситуация не успя да прати топката в мрежата. Сега шампионът на Сърбия е на ход. Няма да е леко на управителите на отбора от Хумско да организират реванша и ще бъдат на голям изпит.