неделя, 21 февруари 2016 г.

Съдия изгони четирима от Трабзонспор и сам получи червен картон

Pobeda Galate sa ČETVORICOM igrača više! Na kraju ''isključen'' i sudija!?
Отборът на Галатасарай тази вечер победи Трабзонспор с 2:1, но много повече от резултата внимание привлякоха драстичните решения на съдията към футболистите на гостуващия отбор.

Първото полувреме Трабзонспор водеше с гол на Зенгин в 25-ата минута от дузпа, а истинският кошмар за гостите дойде след почивката.

Първо в 59-ата минута Хурмачи потегли към съблекалнята заради втори жълт картон, а четири минути по-късно Подолски оползотвори предимството в числеността и изравни.

В 70-ата минута, Трабзонспор остана с още един играч по-малко, след втори жълт картон за Демир, но истинското шоу под режисурата на съдията последва във финалните пет-шест минути.

Той в 86-ата минута даде дузпа за Галатасарай, а заради жестоките протести изгони още двама футболисти на Трабзон, Каванда и Дурсун, който му отне червения картон и при излизането от терена го показа на съдията.

Дузпата беше реализирана от Инан и така Галатасарай спечели с 2:1.

Мач за който ще се говори доста в следващите дни.