понеделник, 14 март 2016 г.

В 4-та лига на Румъния гол важи и от двете страни на гредата и няма феър плей

Луди сцени от четвърта лига на окръг Клуж в Румъния. Добре че не извадиха мотики и да набият всички на терена! За щастие, хората от рудниковите места обичайно са по-малко склонни към пристъпи на бяс, местните останали мирни по време на скандалната, но и комична среща от четвърта лига в окръг Клуж, между Потаиса Турда и Тритений. Ето какво се случило...

В 83-ата минута, при резултат 1:1, едно центриране от лявата страна е засечено от Алин Тот с атрактивна ножица в мрежата на домакинския отбор. Проблемът е, че топката завършила в мрежата, защото уцелила мястото в която тя се съединява. Съдията не забелязал навреме дупката в мрежата. Домакините първоначално напуснали терена, но след това се върнали, плашейки се от финансови глоби, а междувременно, решили в знак на протест в оставащите десетина минути да стоят на място. Адриан Давид решил да си пооправи голмайсторската сметка и след слалом между цялата, макар и напълно неподвижна отбрана на домакинския отбор оформи крайното 3:1 за Тритений.

Ето. Не че е много важно, но може да оправи настроението на някого.