неделя, 25 октомври 2015 г.

Журналист нападна привърженик на Спартак (Москва)

В днешното московско дерби футболистите на Спартак като гости победиха Динамо с 3:2 с гол на Куинси Промес в последната минута, но интересен не беше само мачът.
На полувремето на мача при резултат 1:1 на терена влезе един привърженик на Спартак и изтича пред трибуната на "Химки Арена" на която бяха поместени поддръжниците на домакинския отбор с намерението да ги провокира.

Най-силно бил провокиран говорителят на стадиона, известният Дмитрий Дерунец, който го приближил и му нанесъл няколко удара, но и спартаковецът не останал длъжен.
На кадрите се вижда и как останалите привърженици на Спартак, които напълниха почти цели две трибуни, след успокояване на ситуацията заплашваха Дерунец, който след тази постъпка е под въпрос дали остава ангажиран в Динамо.