четвъртък, 24 ноември 2016 г.

Смъртта на футбола какъвто е - фен на Арсенал проведе 47 минути видеоразговор с гаджето си

Arsenal fan FaceTimes girlfriend for 47 minutes during game!
Само погледнете това. Привърженик на Арсенал беше заснет как провежда видеоразговор чрез Фейсбук с приятелката си по време на равенството 2:2 с ПСЖ в Шампионската лига вчера... и така 47 минути!

"Топчиите" се нуждаеха от три точки, за да спечелят групата, нещо което не са постигали от сезон 2011/12 г, но целият стадион стана свидетел на изравнителния гол на Лукас Моура, който остави битката за първото място до последния кръг.

Всички без този тип, разбира се.

Да посетиш мач е скъпо. Особено в Шампионската лига и особено на стадиона на Арсенал. Ще помислите преди да похарчите половината от месечната си заплата (най-вероятно) за място сред боговете, за да го оползотворите максимално.

Да сме честни, единственият начин да има сигнал е да бъде близо до небето. Плюс, със сигурност другата му половина от заплатата ще отиде за интернет, защото това е доста впечатляващ стрийминг.