събота, 23 март 2019 г.

Черногорски гняв: Больевич пропусна победата, българите до точката от несъществуваща дузпа

На старта на квалификациите за Европейско първенство, футболистите на Черна гора завършиха наравно в гостуване на България (1:1), пишат в балканската страна.

Домакините имаха повече положения, но "соколите" ще бъдат по-тъжни, защото на практика победата им беше отнета.

Стефан Мугоша в 50-ата минута с чудесен гол донесе преднина на Черна гора, която имаше няколко контри да реши всичко, но бе наказана с гол от несъществуваща дузпа.

Владимир Йовович в 81-ата минута фаулира Станислав Костов на половин метър извън наказателното поле, но французинът Руди Буке показа бялата точка.

Тодор Неделев оползотвори подаръка...

В съдийското продължение двата отбора можеха да вземат победата - Мартин Минчев в 91-ата минута стреля покрай вратата, а в 93-ата шут на Александър Больевич беше спасен от Николай Михайлов.